Yukarı Çık

HAKKIMIZDA

2008 yılında mobilya sektörüne adım atan firmamız K SANDALYE, kurulduğu günden itibaren öncelikle ahşap mobilya konusunda ve özellikle ahşap sandalye imalatı üzerine müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu farklı mobilya ürünlerininde imalatını yapmaktadır.

Kayseri’de bulunan 3500 m2 kapalı alana sahip fabrikamızda ahşap mobilya konusunda üretim yapmakta olup tecrübeli ve uzman kadromuzla özellikle Otel, Cafe, Restaurant, Toplantı, Konferans ve Düğün salonları gibi kurumsal işletmeler için proje bazlı çalışmalar yapmaktayız.

Özellikle kurumsal çalışmalarda Cafe ve Restaurant’lar için ahşap masa ve sandalyeler, Oteller için lobi, bekleme salonları ve oda gibi bölümlerde kullanılabilecek berjer takımları ya da ihtiyaç duyulan tüm mobilyalar, Konferans, Toplantı ve Düğün salonları için masa ve sandalyeler ile ayrıca günlük hayatınızın içinde evlerinizde kullanılmak üzere size ve mekanlarınıza özel tasarımlar ile , mutfak ve salonlarınızda kullanılabileceğiniz masa-sandalye takımları üretmekteyiz.

Gürcistan’ın Tiflis şehrinde bulunan 7 katlı 3500 m2 kapalı alana sahip mağazamız ile Kayseri merkezde bulunan satış mağazalarımızla özellikle perakende sektörüne hizmet vermekteyiz.

K SANDALYE olarak bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm imalatlarımızda güven ve kaliteden asla ödün vermedik, yaptığımız her yeni projede bilgi birikimlerimizin yanında kendimizi gerek teknik ve gerekse de teknoloji anlamında yenilemek özellikle imalat kısmında insana ve ekipmana önemli yatırımlar yapmayı kendimize misyon edindik.